5.Sınıf Sosyal Bilgiler Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 67 Cevapları

Detaylar

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 67 Cevapları

5. Sınıf Üreten Dağıtan Tüketen İnsan

ÜRETEN, DAĞITAN VE TÜKETEN İNSAN

İnsanın ekonomideki yeri ve önemi hakkında bir yazı yazınız. Yazınızda ekonomi, çalışma, üretim, insan, emek, iş gücü, verimlilik, girişimcilik, işsizlik kelimelerini kullanınız. Yazdığınız metne uygun bir başlık koymayı da unutmayınız.

                                                                İŞ İŞÇİ

Merhaba ben Kübra . Size aygunhoca.com çalışmanın önemini anlatacağım. İnsanlar üretirler emek sarf ederek çalışırlar. Ekonomi durumlarını iyi tutmaya çalışırlar. Mesela bir çöpçü olmazsa etrafımızı ne kadar kirli olur. Bazı insanların işi yoktur. Bunlara işsiz denir.  Kendilerine iş buluna kadar bu durumda kalırlar. Geçimsizlik çok önemlidir. İş gücünüzü artırır. Bu kazandığımız işleri verimli kullanırsak durumumuz iyi olur.

      

 

                                                                  67

 

 

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 67 Cevapları

5.sınıf, sosyal, bilgiler, çalışma, kitabı sayfa, 67, cevapları,meb,yayınları,2012,2013,yeni,kitap,sosyal çk,cevaplar,tüm,sayfalar,5,sosyal,1. Kitap,yanıtları,5., Sınıf, Üreten, Dağıtan, Tüketen, İnsan,

Link Verilerek Alınıtı yapılabilir

Kaynak:aygunhoca.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   
Custom Search
   
   

Giriş Yap  

   
   

Tüm hakları saklıdır. Site Adı Açıkca  belirtilerek , ve yazıya link verilerek bir bölümünden alıntı yapılabilir. Yazının izinsiz tamamen kopyalanması durumunda hukuki işlem yapılacaktır. Detaylı Bilgi için Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesine Bakınız.Telif Hakkı olan mataryel bildirliği an yayından kaldırılacaktır.

 

Copyright © 2012 http://www.calismakitabim.com/

© calismakitabim.com